Fiyat bilgisi almak ve diğer sorularınız için

Burun düzeltme programı nedir, ne işe yarar ?

Fotoğraflar üzerinde değişiklik yaratmak ‘fotoşoplamak’ olarak biliniyor. Burun estetik ameliyatı öncesinde bu tekniğin kullanılarak kişinin fotoğrafında ameliyatta olacak değişiklikleri oluşturmaya ‘simülasyon‘ yada ‘morphing‘ kavramı kullanılıyor. Ameliyat öncesinde hastanın ne istediğini daha iyi anlamaya yönelik burun düzeltme programı kullanılarak planlanan ameliyatın simülasyonu yapılarak hastayla üzerine konuşulabiliyor.

Burun düzeltme programı ile burun estetiği ameliyatı öncesi simülasyon

Burun estetiği öncesi burun estetik programı, burun düzeltme programı olarak kullanılan Photoshop ile simülasyon sıklıkla uygulanan bir yöntem. Bu yöntem yine ameliyat öncesi milimetrik planlamada kullanılabiliyor. Ameliyat öncesinde rutin kullandığımız tekniğimiz JAMA Facial Plastic Surgery dergisinde yayımlandı. Ameliyat öncesi photoshop ile simülasyon yaparken bunu milimetrik planlamada kullanmak. Aşağıda burun estetik programı kullanılarak ameliyatı yapılan hastadaki planlama görülmektedir.

Burun düzeltme programı (Cep telefonu uygulaması)

Burun estetik programı applikasyonlarıyla bu işi daha pratik ve üstünkörü de olsa cepteki akıllı telefonlarıyla da yapılabiliyor: Ön plana çıkan ücretsiz Android ve iOs plastik cerrahi programı Plastik Cerrahi Simülatörü Lite olarak geçiyor, ücretsiz versiyonu. Eğer ücretsiz versiyonundaki reklamlar sıkarsa ücretli versiyon 7 TL ye satın alınabiliyor:

burun estetik programı

Plastic Surgery Simulatörü Lite

Burun estetik programı, Video 2017-01-24T08:14:53+00:00 2018-08-17T08:49:25+00:00 Dr. Berke Özücer

Fiyat bilgisi almak ve diğer sorularınız için

E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır Required fields are marked*